• 39
  39

  Матеріал: масло, полотно;
  Розміри: 90?70 см
  2012 рік

  «Атеїстичний апофеоз»

  Святослав Базюк

  В нашому світі все сильніше розвивається поняття атеїзму. Віра затихає. Тобто люди, які є прибічниками атеїзму, внутрішньо духовно січуть і намагаються всіляко розкрутити механізм, який закриває віру в клітку,  але віра настільки могутня і сильна, що вона як стовп світла і тисячі метеликів безперешкодно виривається. Світ віри це народження життя, краса, духовність, любов і все те, що робить нас людьми. А світ атеїзму це похмура пустеля з сухими деревами. Адже якщо людина не вірить, йому не страшний суд Божий, а це все веде до анархії і винищування один одного. Вам вибирати, де краще жити.

 • 38
  38

  Материал: масло, полотно;
  Розміри: 90*70
  2012 рік

  «Франкфурт. Асоціації»

  Святослав Базюк

  Смачний хмільний і веселий пейзаж центральної вулиці Франкфурту.

 • 37
  37

  Материал: масло, полотно;
  Розміри: 150*125 см
  2014 рік

  «Битва за панування»

  Святослав Базюк

  Арабські країни відбиваються від настирливої Америки, а Росія і Китай терпляче спостерігають і допомагають озброєнням своїм союзникам. Маленькі держави просять про допомогу  тих, і інших.

 • 36
  36

  Матеріал: масло, полотно;
  Розміри: 100*70 см
  2010 рік

  «Майбутнє України в образі братів Кличко»

  Святослав Базюк

  Брати Кличко досягають успіху у всьому, чим би вони не займалися. Титули чемпіонів світу і наукові міри, добродійність і політична кар’єра. У багатьох країнах нашу Україну знають лише завдяки ним. Автор картини ставить питання: а що коли Україну майбутнього будувати з такими людьми? І це питання не про політику, а про силу духу, характер і цінності, які повинні прокинутися в кожному українцеві.